Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs Piękna Wieś Dolnośląska 2016

25.03.2016

Samorząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza konkurs „Piękna Wieś Dolnośląska 2016”.

Konkurs, organizowany w naszym Województwie po raz ósmy, ma na celu wyłonienie i promowanie najlepszych wzorcowych działań, przedsięwzięć zrealizowanych na terenach wiejskich, ma także inspirować i stworzyć płaszczyznę wymiany doświadczeń, jest także jedną z form wsparcia jakie Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oferuje społecznościom lokalnym uczestniczącym w Odnowie Dolnośląskiej Wsi.


W roku bieżącym  Konkurs zorganizowany zostanie w IV kategoriach:
1.    „Najpiękniejsza Wieś”
2.    „Najpiękniejsza Zagroda”
3.    „Najlepsze przedsięwzięcie Odnowy Wsi”
4.    „Najlepszy Start w Odnowie Wsi”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie i zaprezentowaniu swoich osiągnięć w zakresie działań związanych z Odnową Wsi i szeroko rozumianym rozwojem obszarów wiejskich.  

Warunkiem uczestnictwa jest formalne zgłoszenie udziału przez Gminę, poprzez przesłanie do Urzędu wypełnionego formularza zgłoszeniowego. O wyborze laureatów zadecyduje Komisja konkursowa powołana przez Marszałka Województwa.

Na kompletne zgłoszenia czekamy do dnia 16 maja 2016r.   W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z p. Anną Malinowską, tel. 71 776 96 74, e-mail: anna.malinowska@umwd.pl

Do pobrania:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie

Konkurs współfinansowany będzie ze środków finansowych zabezpieczonych w Planie Operacyjnym na lata 2016-2017 Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich 2014-2020 dla województwa dolnośląskiego – etap I.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009