Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Nabór na Targi AGROTRAVEL w Kielcach 8-10 kwietnia 2016 r.

15.02.2016

Serdecznie zapraszamy dolnośląskie Lokalne Grupy Działania, Właścicieli Gospodarstw Agroturystycznych, Stowarzyszenia Agroturystyczne, lokalnych producentów żywności regionalnej oraz innych zainteresowanych do udziału w VIII edycji Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w dniach 8-10 kwietnia 2016 r. w Kielcach.

Targi AGROTRAVEL to najważniejsza wyspecjalizowana impreza wystawiennicza w Polsce, która integruje branżę turystyczną z obszarów wiejskich Polski i Europy. Są doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej na wsi oraz wymiany doświadczeń wśród licznych podmiotów działających w sektorze turystyki na obszarach wiejskich. Ich charakterystyczną cechą jest możliwość upowszechnienia, w jednym miejscu i czasie, wielokulturowej oferty europejskiej turystyki wiejskiej i agroturystyki. W programie Targów AGROTRAVEL znajdą się takie propozycje jak:

•    jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych,

•    karczmy z regionalnymi i tradycyjnymi produktami kulinarnymi,

•    scena kultury, gdzie zaprezentują się artyści ludowi,

•    konkursy dla wystawców i zwiedzających, w tym m.in. na najciekawsze stoisko, i na najciekawszy pakiet turystyki wiejskiej, których regulaminy znajdą Państwo na stronie internetowej www.agro.travel

Koszt wynajmu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zachęcamy do włączenia się i wzięcia udziału w targach. Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu i noclegów.

Podpisane zgłoszenia proszę przesłać na numer fax: 71/776-94-00 lub zeskanowane na adres e-mail: justyna.antosik@umwd.pl w terminie do poniedziałku 29 lutego 2016 r. Decyduje kolejność zgłoszeń i dobór tematyki zgłoszonych form prezentacji, dokonany w Wydziale Obszarów Wiejskich.

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w targach można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z Justyną Antosik - tel. 71/776-90-30.

Karta zgłoszeniowa do pobrania pod linkiem: tnij.org/28xov5k


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009