Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze Internationale Grüne Woche 2016 w Berlinie

02.12.2015

Targi Grüne Woche są jedyną w swoim rodzaju międzynarodową wystawą gospodarki żywnościowej, rolnictwa i ogrodnictwa. Dla producentów artykułów spożywczych z całego świata targi te są doskonałym rynkiem zbytu, umożliwiają sprawdzenie popytu na swoje produkty i wzmocnienie wizerunku firmy.

Targi odbędą się w dniach 15-24.01.2016 r. w Berlinie.

Należą do największych i najważniejszych spotkań branżowych producentów i przetwórców żywności oraz ogrodników z całego świata. W poprzedniej edycji targów uczestniczyło prawie 1600 wystawców reprezentujących 67 krajów, liczba odwiedzających przekroczyła 407 tysięcy. Targom towarzyszyło pond 300 prelekcji i seminariów branżowych.

Województwo Dolnośląskie zamierza, jak co roku zorganizować, stoisko regionalne, na którym będą prezentowane produkty rolno-spożywcze pochodzące z regionu, lokalne zwyczaje i tradycje.

Serdecznie zapraszamy dolnośląskich producentów żywności regionalnej i tradycyjnej chętnych do współtworzenia wystawy Dolnego Śląska do włączenia się w przygotowania stoiska regionu.

Powierzchnia wystawiennicza na stoisku województwa dolnośląskiego oraz karty wstępu na targi zapewnione będą dolnośląskim wystawcom bezpłatnie w ramach realizacji Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017.

Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu, noclegów oraz wyżywienia.

Podpisane zgłoszenia proszę przesłać na numer fax: 71/776-94-00 lub zeskanowane na adres e-mail: justyna.antosik@umwd.pl w terminie do piątku 11 grudnia 2015 r.

Do pobrania - karta zgłoszeniowa.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w targach można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z Justyną Antosik - tel. 71/776-90-30.

O zakwalifikowania się do udziału w targach zostaną Państwo poinformowani telefonicznie.  Udział województwa dolnośląskiego w Międzynarodowych Targach Rolno – Spożywczych Internationale Grüne Woche 2016 jest współfinansowany ze środków Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009