Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Spotkanie informacyjne dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - nabór na 2017 rok

08.02.2017


Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich dotyczące dwuletniego planu operacyjnego 2016-2017. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14.02.2017 o godzinie 11.00, w sali 510 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (5 piętro przychodni), ul. Dobrzyńska 21/23, 50-403 Wrocław.


Prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres katarzyna.wrona@umwd.pl na formularzu zgłoszeniowym znajdującym się w załączniku poniżej.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Program:

1. Informacje o ogłoszeniu  konkursu  dla partnerów KSOW na wybór operacji, które będą realizowane w 2017 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2016-2017 (termin, miejsce, forma i sposób składania wniosków o wybór operacji, obszar operacji i zakres objęty konkursem, termin zakończenia realizacji operacji wybranych w ramach konkursu, limit środków)

2. Omówienie Formularza wniosku o wybór operacji do realizacji w ramach Planu działania KSOW

3. Omówienie Umowy z na realizację operacji w ramach Planu Działania KSOW na lata 2014-2020 (kwalifikowalność kosztów, warunki refundacji, promocja i informacja).

 Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009