Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

[Zapowiedź] Piotrowice 2016

24.05.2016

Jak co roku, w ostatni weekend czerwca zapraszamy rolników, hodowców, przedstawicieli instytucji z otoczenia rolnictwa, producentów i handlowców z branży rolniczej do Piotrowic k. Chojnowa.

Tegoroczna XXI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i XXXVI Dni Otwarte Doradztwa Rolniczego połączone z Wystawą Maszyn Rolniczych odbędą się w sobotę i niedzielę, 25 i 26 czerwca.

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu organizuje tę największą rolniczą imprezę w regionie, wspólnie z Urzędem Gminy Chojnów, Dolnośląską Izbą Rolniczą i Dolnośląskim Urzędem Marszałkowskim. Celem Dni Otwartych Doradztwa Rolniczego jest promocja instytucji i firm rolniczych oraz pomoc w nawiązaniu kontaktów pomiędzy rolnikami, producentami i handlowcami z branży rolniczej.

Do pobrania:

Pismo do wystawców

Karta zgłoszeniowa

Plakat

Źródło: DODR we Wrocławiu.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009