Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

[Zapowiedź] Ekologiczny Dzień Dziecka i Dolnośląska Wieś Zaprasza

06.05.2015

Zapraszamy na majowe imprezy plenerowe w DODR we Wrocławiu

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu po raz kolejny organizują imprezy plenerowe o charakterze rekreacyjnym, skierowane do mieszkańców aglomeracji wrocławskiej, przy ul. Zwycięskiej. Imprezy te cieszą się popularnością wśród mieszkańców Wrocławia.

24 maja 2015 r.

III Festyn Dolnośląska Wieś Zaprasza

Celem imprezy jest pokazanie wsi dolnośląskiej jako interesującego miejsca wypoczynku oraz rekreacji przyrodniczej. Podczas Festynu zostanie zaprezentowana oferta turystyki wiejskiej gospodarstw agroturystycznych i edukacyjnych oraz kiermasz produktów regionalnych, tradycyjnie wytwarzanych na terenach wiejskich. Na estradzie prezentować się będą ludowe zespoły folklorystyczne. Impreza promować będzie również ciekawe inicjatywy rekreacyjne i kulturalne organizowane przez lokalne stowarzyszenia.

Pobierz kartę zgłoszenia

i odeślij do 30 kwietnia 2015 r. na adres: ryszard.targosz@dodr.pl

 

 

31 maja 2015 r.

IV Ekologiczny Dzień Dziecka. Żyjemy w zgodzie z naturą. 

Celem imprezy jest rozwijanie świadomości ekologicznej i wrażliwości młodzieży na otaczającą przyrodę i ochronę środowiska. W imprezie planowane jest uczestnictwo dzieci i młodzieży z Klubów Edukacyjnych 4H z terenu województwa dolnośląskiego oraz rodzin z dziećmi (mieszkańców Wrocławia). Zorganizowany zostanie również jarmark produktów ekologicznych, regionalnych i tradycyjnych oraz prezentowane będą stoiska zagród edukacyjnych, występy na scenie i inne atrakcje.

Pobierz kartę zgłoszenia

i odeślij do 30 kwietnia 2015 r. na adres: urszula.bartoszewicz@dodr.pl

Pobierz plakat (PDF)

 

Pobierz oświadczenie wystawcy

Pobierz regulamin (PDF)

Informacji na temat szczegółów organizacyjnych, scenariusza imprezy oraz zagadnień logistycznych udzielają

Ryszard Targosz, tel. 71 339 86 56, wew. 151

orazUrszula Bartoszewicz tel. 71 339 86 56 wew. 171, kom. 607 404 245. 

Źródło: DODR


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009