Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

[Zapowiedź] Wojewódzkie seminarium - Budowa sieciowego produktu turystyki wiejskiej

07.04.2015

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu zapraszają do udziału w wojewódzkim seminarium Budowa sieciowego produktu turystyki wiejskiej, które odbędzie się w poniedziałek, 20 kwietnia 2015 r.

Będzie to seminarium wyjazdowe, którego uczestnicy wysłuchają wykładów i odwiedzą dwie dolnośląskie wioski tematyczne – Morzęcin Mały i Kuźniczysko.
Spotkanie będzie miało na celu poszerzenie wiedzy z zakresu budowy produktu sieciowego w turystyce wiejskiej na przykładzie wiosek tematycznych, podnoszenie jakości świadczonych usług z zakresu turystyki na obszarach wiejskich, doskonalenie umiejętności współpracy w zakresie promowania turystyki wiejskiej w powiązaniu z promocją danego obszaru.
Uczestnicy seminarium dowiedzą się, jak budować ofertę turystyczną swojej miejscowości w oparciu o lokalne zasoby i potencjał mieszkańców.

W seminarium mogą wziąć udział właściciele gospodarstw agroturystycznych, rolnicy, mieszkańcy obszarów wiejskich oraz osoby zainteresowane tematyką turystyki wiejskiej.

Konferencja jest organizowana w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Zgłoszenia można przesyłać mailowo (skan) na adres katarzyna.sikora@dodr.pl do 10 kwietnia.

Do pobrania: Karta zgłoszeniowa
Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela:
Katarzyna Sikora, DODR we Wrocławiu
E-mail: katarzyna.sikora@dodr.pl,
Telefon:0 71 339 80 21 wew. 152


Źródło: DODR


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009