Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

[Zapowiedź] "Lista Produktów Tradycyjnych" podczas Pikniku nad Odrą w Szczecinie, 9-10 maja 2015 r.

06.03.2015

W dniach 9-10 maja 2015 r. w Szczecinie na Wałach Chrobrego, w ramach Pikniku nad Odrą odbędzie się prezentacja produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych, prowadzoną przez MRiRW.

Pikniku nad Odrą jest największą plenerową imprezą w regionie zachodniopomorskim promującą turystykę, sport, rekreację i kuchnię polską. W specjalnie utworzonej alei będzie można było zobaczyć i skosztować regionalne specjały,  a także poznać ich receptury i tradycje z nimi związane. Swoje stoiska zaprezentują Urzędy Marszałkowskie z wielu województw, w tym Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Zapraszamy dolnośląskie podmioty gospodarcze wytwarzające produkty z listy produktów tradycyjnych do przedstawienia swojej oferty na stoisku promocyjnym Województwa Dolnośląskiego. Ilość podmiotów mogących brać udział w imprezie jest ograniczona. Każdy Wystawca zobowiązany jest posiadać wymagane zezwolenia do handlu posiadanym przez siebie asortymentem. Stoisko na kiermaszu będzie nieodpłatne. Koszt wynajmu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2015. Zachęcamy do włączenia się i wzięcia udziału w kiermaszu. Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu oraz noclegów dla Wystawców.

Zgłoszenia proszę przesłać na numer fax. 71/776-94-00 bądź zeskanowane, podpisane karty zgłoszeniowe na adres e-mail: justyna.antosik@umwd.pl w terminie do 31 marca 2015 r.

Do pobrania: Karta zgłoszeniowa


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 71/776-90-30 – Justyna Antosik, Dział Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich.Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009