Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

[Zapowiedź] Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych, 9-10 maja 2015 r.

06.03.2015

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje stoisko promocyjne Województwa Dolnośląskiego podczas „Kiermaszu Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych”, który odbędzie się w dniach 09-10.05.2015 r. na placu pod Iglicą przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

„Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych” ma charakter popularyzatorski – jego głównym zadaniem jest rozpowszechnianie ekologicznego stylu życia oraz promocja kultury regionalnej wśród mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska. Impreza jest ogólnodostępna, niebiletowana. Podczas kiermaszu na stoisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zaprezentowane zostaną produkty tradycyjne i regionalne z województwa dolnośląskiego, należące również do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska.

 Zapraszamy dolnośląskie podmioty gospodarcze działające w branży spożywczej będące w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolny Śląsk lub wytwarzające produkty z listy produktów tradycyjnych do przedstawienia swojej oferty na stoisku promocyjnym Województwa Dolnośląskiego.

Ilość podmiotów mogących brać udział w imprezie jest ograniczona. Każdy Wystawca zobowiązany jest posiadać wymagane zezwolenia do handlu posiadanym przez siebie asortymentem. Stoisko na kiermaszu będzie nieodpłatne. Koszt wynajmu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2015.

Zachęcamy do włączenia się i wzięcia udziału w kiermaszu. Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu oraz noclegów dla Wystawców.

Zgłoszenia proszę przesłać na numer fax. 71/776-94-00 bądź zeskanowane, podpisane karty zgłoszeniowe na adres e-mail: justyna.antosik@umwd.pl w terminie do 31 marca 2015 r.

Do pobrania: Karta zgłoszeniowa

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 71/776-90-30 – Justyna Antosik, Dział Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009