Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

[Ogłoszenie] etap regionalny konkursu Przyjazna wieś w 2015 roku

19.02.2015

Sekretariat Regionalnej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Dolnośląskiego ogłasza konkurs „Przyjazna Wieś” w 2015 roku, na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury, realizowany na obszarach wiejskich przy wsparciu środków unijnych. Do udziału w konkursie zapraszamy beneficjentów projektów o charakterze infrastrukturalnym, zrealizowanych częściowo lub w całości na obszarach wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej i współfinansowanych z poakcesyjnych funduszy Unii Europejskiej, począwszy od dnia 1 maja 2004 r. i zakończonych przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych.
Konkurs przebiega w dwóch kategoriach:
- infrastruktura techniczna
- infrastruktura społeczna (w tym projekty „miękkie”).

W przypadku projektów transregionalnych i transnarodowych o właściwości miejscowej zgłoszenia decyduje największy procentowy udział inwestycji na obszarze województwa w granicach Rzeczpospolitej Polskiej.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami na adres: Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Wydział Obszarów Wiejskich Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Mazowiecka 15, 50 – 411 Wrocław. Zgłoszenia projektów zrealizowanych w Województwie Dolnośląskim należy składać wyłącznie na załączonym formularzu w wersji papierowej oraz elektronicznej (w formacie DOC) zapisanej na dowolnym nośniku cyfrowym do dnia 30 kwietnia 2015 r.
Decyduje data złożenia. Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

Kontakt:
Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, tel. 71 776-98-53 / 71 776-90-11, fax. 71 776-94-00.

Do pobrania:

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Kryteria oceny infrastruktura techniczna

Kryteria oceny infrastruktura społeczna


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009