Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

[Ogłoszenie] Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze Internationale Grüne Woche 2015 w Berlinie, 16-25 stycznia 2015 r.

05.12.2014

Targi Grüne Woche są jedyną w swoim rodzaju międzynarodową wystawą gospodarki żywnościowej, rolnictwa i ogrodnictwa. Dla producentów artykułów spożywczych z całego świata targi te są doskonałym rynkiem zbytu, umożliwiają sprawdzenie popytu na swoje produkty i wzmocnienie wizerunku firmy.

Należą do największych i najważniejszych spotkań branżowych producentów i przetwórców żywności oraz ogrodników z całego świata. W poprzedniej edycji targów uczestniczyło prawie 1600 wystawców reprezentujących 67 krajów, liczba odwiedzających przekroczyła 407 tysięcy. Targom towarzyszyło pond 300 prelekcji i seminariów branżowych.

Województwo Dolnośląskie zamierza, jak co roku zorganizować, stoisko regionalne, na którym będą prezentowane produkty rolno-spożywcze pochodzące z regionu, lokalne zwyczaje i tradycje.

Serdecznie zapraszamy dolnośląskich producentów i organizacje chętne do współtworzenia wystawy Dolnego Śląska do włączenia się w przygotowania stoiska regionu. Powierzchnia wystawiennicza na stoisku województwa dolnośląskiego oraz karty wstępu na targi zapewniana jest dolnośląskim wystawcom bezpłatnie w ramach realizacji Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2015.

Zgłoszenie do udziału w targach IGW 2015 następuje poprzez wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres:
Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie dolnośląskim, Wydział Obszarów Wiejskich  Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego,  ul. Mazowiecka 15, 50-411 Wrocław  

Do pobrania: Karta zgłoszeniowa.

Bliższych informacji w sprawie udziela Katarzyna Wrona tel. 71 776 98 53,   fax. 717769400, e-mail: katarzyna.wrona@umwd.pl

Termin nadsyłania kart zgłoszeniowych upływa z dniem 12 grudnia 2014 r.

O zakwalifikowania się do udziału w targach zostaną Państwo poinformowani.  Udział województwa dolnośląskiego w Międzynarodowych Targach Rolno – Spożywczych Internationale Grüne Woche 2015 jest współfinansowany ze środków Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 i budżetu państwa.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009