Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapowiedź: wyjazd studyjny „Promocja krajowych i unijnych systemów jakości żywności regionalnej - Austria” w dniach 22-25.07.2014 r.

18.07.2014

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza w dniach 22 - 25 lipca 2014 r. do udziału w wyjeździe studyjnym na teren Kraju Związkowego Tyrol.

Celem czterodniowego wyjazdu jest zapoznanie dolnośląskich producentów żywności wysokiej jakości oraz doradców zajmujących się tą tematyką, z funkcjonującymi  w Austrii systemami promocji produktów regionalnych i tradycyjnych objętych krajowymi i unijnymi systemami certyfikacji. Podczas wyjazdu planowanych jest sześć wizyt u austriackich producentów  prowadzących małe przetwórstwo i sprzedaż bezpośrednią na terenie Kraju Związkowego Tyrol. W programie przewidziano wykłady i spotkania z przedstawicielami instytucji i organizacji zajmujących się doradztwem rolniczym w Austrii zaangażowanych w promocję produktów regionalnych i tradycyjnych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki DODR we Wrocławiu.

Osoby do kontaktu:

Renata Dyląg, renata.dylag@dodr.pl, 71/3398021 wew. 150,
Izabela Michniewicz, izabela.michniewicz@dodr.pl, tel. 71/3398021 wew. 152.

Źródło: DODR


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009