Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapowiedź: Targi Smaki Regionów 2014

25.06.2014

 

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego organizuje stoisko promocyjne Województwa Dolnośląskiego podczas Targów „Smaki Regionów”, które odbędą się w dniach 27-30.09.2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zapraszamy dolnośląskich producentów produktów tradycyjnych, wpisanych na krajową Listę Produktów Tradycyjnych oraz zrzeszonych w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Dolny Śląsk do przedstawienia swojej oferty na stoisku promocyjnym Województwa Dolnośląskiego.

Ilość podmiotów mogących brać udział w imprezie jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają podmioty uczestniczące w SDK DŚ oraz wytwarzające produkty tradycyjne, wpisane na LPT. Stoisko na targach będzie nieodpłatne. Koszt wynajmu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową sfinansowany zostanie ze środków Sekretariatu Regionalnego KSOW Województwa Dolnośląskiego, w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów na lata 2014-2015.
Zachęcamy do włączenia się i wzięcia udziału w targach. Jednocześnie informujemy, że UMWD nie pokrywa kosztów transportu, noclegów oraz dodatkowych wejściówek na targi.

Podpisane zgłoszenia proszę przesłać na numer fax: 71/776-94-00 lub zeskanowane na adres e-mail: justyna.antosik@umwd.pl w terminie do poniedziałku 21 lipca 2014 r. Szczegółowe informacje dla zainteresowanych udziałem w targach można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny z Justyną Antosik - tel. 71/776-90-30.

Karta zgłoszeniowa do pobrania


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009