Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zagrody edukacyjne na targach turystycznych

23.05.2014

Dolnośląskie zagrody edukacyjne i gospodarstwa agroturystyczne zaprezentowały swoją ofertę na targach w Jeleniej Górze i Opolu 9 i 10 maja na XVI Międzynarodowych Targach Turystycznych Tourtec 2014 w Jeleniej Górze, a od 16 do 18 maja, na XIV Międzynarodowych Targach Turystyki W Stronę Słońca w Opolu.

Udział w tych wydarzeniach miał na celu m.in. promocję i reklamę zagród edukacyjnych z naszego regionu oraz promocję wsi dolnośląskiej jako atrakcyjnego miejsca wypoczynku. W Jeleniej Górze i Opolu, poza gospodarstwami edukacyjnymi i agroturystycznymi prezentowały się m.in. miasta, gminy, powiaty, biura podróży, czy organizacje i przedsiębiorstwa z Polski i zza granicy.

Podczas targów można było oglądać wyroby rękodzielnicze, poznawać zwyczaje polskiej wsi, a także próbować regionalnych produktów i potraw. Targom towarzyszyły pokazy artystyczne i występy zespołów ludowych.

Wyjazd został zorganizowany przez Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Źródło: DODR


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009