Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zaproszenie na "I Dolnośląski Kongres Pszczelarzy"

09.05.2014

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Szlakiem Granitu" organizuje I Dolnośląski Kongres Pszczelarzy. Poniżej informacja o wydarzeniu:

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w „I Dolnośląskim Kongresie Pszczelarzy” organizowanym przez Stowarzyszenie LGD „Szlakiem Granitu”.

Kongres odbędzie się dnia 17 maja 2014r. (sobota) na terenie  Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego „Krzyżowa”, Krzyżowa 7, 58-112 Grodziszcze.   

Znawcy i pasjonaci pszczelarstwa spotkają się, aby porozmawiać o problemach, z którymi spotykają się w codziennej pracy i nowoczesnych sposobach radzenia sobie z nimi.  W programie wykłady, dyskusje, kiermasz sprzętu i wydawnictw o tematyce pszczelarskiej oraz prezentacja produktów lokalnych. Patronem medialnym jest Radio Wrocław.

Plakat na stronie organizatora.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009