Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Międzynarodowe Targi Rolno-Spożywcze Internationale Grüne Woche 2014 w Berlinie, 17-26 stycznia 2014 r.

09.12.2013

Targi Grüne Woche są jedyną w swoim rodzaju międzynarodową wystawą gospodarki żywnościowej, rolnictwa i ogrodnictwa. Dla producentów artykułów spożywczych z całego świata targi te są doskonałym rynkiem zbytu, umożliwiają sprawdzenie popytu na swoje produkty i wzmocnienie wizerunku firmy.

Należą do największych i najważniejszych spotkań branżowych producentów i przetwórców żywności oraz ogrodników z całego świata. W poprzedniej edycji targów uczestniczyło prawie 1600 wystawców reprezentujących 67 krajów, liczba odwiedzających przekroczyła 407 tysięcy. Targom towarzyszyło pond 300 prelekcji i seminariów branżowych.

Województwo Dolnośląskie zamierza, jak co roku zorganizować, stoisko regionalne, na którym będą prezentowane produkty rolno-spożywcze pochodzące z regionu, lokalne zwyczaje i tradycje.


Serdecznie zapraszamy dolnośląskich producentów i organizacje chętne do współtworzenia wystawy Dolnego Śląska do włączenia się w przygotowania stoiska regionu.

Powierzchnia wystawiennicza na stoisku województwa dolnośląskiego zapewniana jest dolnośląskim wystawcom bezpłatnie w ramach realizacji Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2015.


Zgłoszenie do udziału w targach IGW 2014 następuje poprzez wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres:
Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie dolnośląskim Wydział Obszarów Wiejskich  Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego  ul. Mazowiecka 15, 50-411 Wrocław  

Do pobrania: Karta zgłoszeniowa

Bliższych Informacji w sprawie udziela Pani Anna Terlecka, tel. 717769164,   fax. 717769400, email: anna.terlecka@umwd.pl


Termin nadsyłania kart zgłoszeniowych upływa z dniem 13 grudnia 2013 r.

O zakwalifikowania się do udziału w targach zostaną Państwo poinformowani.  Udział województwa dolnośląskiego w Międzynarodowych Targach Rolno – Spożywczych Internationale Grüne Woche 2014 jest współfinansowany ze środków Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 i budżetu państwa.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009