Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich ogłasza konkurs "Przyjazna Wieś"

27.08.2013

SR KSOW w Województwie Dolnośląskim ogłasza konkurs na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany  na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Do udziału w konkursie zapraszamy beneficjentów projektów o charakterze infrastrukturalnym, zrealizowanych częściowo lub w całości na obszarach wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej i współfinansowanych z poakcesyjnych funduszy Unii Europejskiej, począwszy od dnia 1 maja 2004 r. i zakończonych przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych.

Konkurs przebiega w dwóch kategoriach. Poniżej kryteria:

- infrastruktura techniczna

- infrastruktura społeczna (w tym projekty „miękkie”)

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz wypełnienie i odesłanie Formularza Zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami na adres: Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Wydział Obszarów Wiejskich Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Mazowiecka 15, 50 – 411 Wrocław.

W przypadku projektów transregionalnych i transnarodowych o właściwości miejscowej zgłoszenia decyduje największy procentowy udział inwestycji na obszarze województwa w granicach Rzeczpospolitej Polskiej.

Zgłoszenia projektów zrealizowanych w Województwie Dolnośląskim należy składać wyłącznie na załączonym formularzu w wersji papierowej i elektronicznej (w formacie DOC) zapisanym na dowolnym nośniku cyfrowym do dnia 20 września 2013 r.

Decyduje data złożenia. Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy 

Ogłoszenie o konkursie

Kontakt:

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Wydział Obszarów Wiejskich Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Mazowiecka 15, 50 – 412 Wrocław

Tel. 71 776 9164, fax. 71 776 94 00, email: anna.terlecka@umwd.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009